מבצעים חמים

דלתות פולימר במבצע. מבחר גדול של דלתות פנים במחירים של היבואן מ-750 עד 1000 ש"ח לדלת אחת. צפו בוידאו וחייגו לנציגינו עכשיו - 03-7239393, 054-3917117.


מטבח Sherwood - מטבח בסגנון קלאסי


מטבח קלאסי - בלי עבר אין עתיד


דגם Sherwood הוא מטבח אירופאי שעשוי בסגנון קלאסי. בדרך כלל במדינתנו מטבחים קלאסיים מעוצבים מועדפים בעיקר על ידי אנשים מבוגרים שמבינים ואוהבים עץ טבעי ורוצים שהבית שלהם יראה מפואר עוד יותר.

הצד הקדמי של המטבח "שרווד" (חזית) עשוי מעץ מלא מסוגים שונים. הפאנלים (לוחות שמוכנסות לתוך מסגרות הדלתות) עשויים מסיבית עם פורניר איכותי מודבק. הסיבה לשימוש בשבבי עץ (סיבית - particleboard) עבור הפאנלים לדלתות המטבח היא כי החומר מרוכב ולכן הוא איננו נסדק עם השנים בניגוד לפאנלים מעץ מלא שמודבקים ללוחות.

על מנת לרכוש מטבח Sherwood או דגם אחר מפואר לאולם תצוגה LIDIA שממוקם בראשון לציון מגיעים מכל רחבי הארץ. בין לקוחותינו: תושבי תל אביב, חולון, ראשון לציון, בת ים, רמת גן, אשדוד, יבנה, רמלה, לוד ועוד...

מידע נוסף על מטבח "שרווד" ניתן לקבל בטלפונים הבאים: 03-7239393, 054-3917117 או, מומלץ, להפגש באולם התצוגה עם מעצב המטבחים המקצועי של חברתנו.
126 0
מטבח כפרי עם ויטרינה מטבח Sherwood - מטבח בסגנון קלאסי מטבח כפרי מעוצב מטבח מבריק מודרני במחיר מעולה מטבח שמנת מודרני מטבח שחור לבן Elizabeth - מטבח אלגנטי

סה"כ תגובות: 0
avatar

תפריט האתר

קטלוג מוצרים

מטבחים
דלתות