מבצעים חמים

דלתות פולימר במבצע. מבחר גדול של דלתות פנים במחירים של היבואן מ-750 עד 1000 ש"ח לדלת אחת. צפו בוידאו וחייגו לנציגינו עכשיו - 03-7239393, 054-3917117.


מטבח כפרי עם ויטרינה - איכות ויופי אירופאי


מטבח כפרי עם ויטרינה - איכות ויופי אירופאי. מטבח כפרי מסדרת מטבחים Sherwood


מטבח כפרי עם ויטרינה אשר מוצג בתצלום הוא מטבח הדגל בשורת הדגמים הלבנים בסדרת מטבחי Sherwood. מטבחים מסוג זה בישראל, לרוב, נבחרים על ידי בני הדור המבוגר שמבינים את ערכו של העץ המלא.

כל החזית (הצד הקדמי של המטבח הכפרי) מורכבת מעץ מלא ורק החלקים הפנימיים של הדלתות עשויות מסיבית (פלטה שבנוייה על בסיס שבבי עץ) מכיוון שפלטות שמורכבות ממספר חלקי עץ מלא נסדקות בחלוף השנים. חשוב לדעת, כי מעל הסיבית מדביקים פורניר איכותי אשר מעניק לצד הקדמי מראה ייחודי ומחזק את הפלטה כך שהיא עמידה לאורך שנים רבות.

רוצים מטבח כפרי נפלא עם ויטרינה במחיר שווה? צרו עמנו קשר ובזמן הקרוב תוכלו להנות מכל היופי והאיכות של מטבח קלאסי מסידרת Sherwood. אולם תצוגה LIDIA זמין לשירותכם בימי חול, במוצאי שבתות ובערבי מועדי ישראל.
אנו נמצאים בראשון לציון ברח' בנימין שמוטקין, 26. טלפונים ליצירת קשר: 03-7239393, 054-3917117.

חשוב לציין שכל המטבחים באולם תצוגה LIDIA נעשים על ידי מעצב החברה לאחר תיאום העיצוב מול הלקוח.
125 0
מטבח LIAN - טרנד חזק בעולם מטבחים מודרניים מטבח כפרי עם ויטרינה מטבח Sherwood - מטבח בסגנון קלאסי מטבח כפרי מעוצב מטבח מבריק מודרני במחיר מעולה מטבח שמנת מודרני

סה"כ תגובות: 0
avatar

תפריט האתר

קטלוג מוצרים

מטבחים
דלתות