באולם תצוגה LIDIA (ממוקם בראשון לציון) זמינים לרכישה מטבחים מעוצבים אירופאים, דלתות פנים איכותיות מרוסיה, תריסים וחלונות תוצרת הארץ."/>

מבצעים חמים

דלתות פולימר במבצע. מבחר גדול של דלתות פנים במחירים של היבואן מ-750 עד 1000 ש"ח לדלת אחת. צפו בוידאו וחייגו לנציגינו עכשיו - 03-7239393, 054-3917117.

מכירת מטבחים, דלתות, תריסים וחלונות בכל הארץ. אולם תצוגה LIDIA, אודותינו

באולם תצוגה LIDIA (ממוקם בראשון לציון) זמינים לרכישה מטבחים מעוצבים אירופאים, דלתות פנים איכותיות מרוסיה, תריסים וחלונות תוצרת הארץ.

מכירת מטבחים, דלתות, תריסים וחלונות בכל הארץ

מטבחים

באולם תצוגה LIDIA ניתן להשיג מטבחים אירופאים מעוצבים. לבחירת הלקוח מטבחים לדירות קטנות וגדולות, בתים פרטיים, משרדים ועסקים רבים אחרים. על מנת לעצב פרויקט מטבח ייחודי ניתן לבוא לאולם התצוגה או להזמין טלפונית את המעצב של החברה לבית או לעסק. בחרו במטבחים הטובים ביותר בישראל!

דלתות

מחפשים דלתות פנים איכותיות במחירים סבירים? אז הגעתם למקום הנכון! באולם תצוגה LIDIA בראשון לציון מוצגים דלתות של הדור החדש. דלתות אלו נעשו על בסיס פולימרי שמעורבב עם שבבי עץ .

בזכות החומר הקומפוזיטי החדש WOOD POLYMER COMPOSITE הדלתות שניתן לרכוש באולם התצוגה עמידים לרטיבות, למכות ופגעים מכניים ובנוסף לכך מוגנות מפני שריפות וחסינות מרעשים.

חלונות

אחד מהחלונות בדירה או בבית הפרטי שלכם נשבר או התקלקל? נמאס לכם מחלונות ישנים במשרדכם, בחנותכם או במסעדתכם? אז אנחנו ממליצים לכם להזמין חלונות אלומיניום באולם תצוגה LIDIA שממוקם בראשון לציון.

חלונות מודרניים במחירים סבירים + מבצעים לדגמים שונים של חלונות, פותחים ללקוחותנו חלון הזדמנויות חדש בעיצוב של הבית או של העסק שלהם. בהחלט כדאי לכם לנסות את החלונות האלו!

תריסים

באולם תצוגה LIDIA בראשון לציון מוצגים תריסים איכותיים לחלונות בית או משרד. התריסים שניתן לרכוש באולם התצוגה מיוצרים במפעל ישראלי בהזמנות אישיות של הלקוחות.

לבחירת הלקוחות - תריסים אלומיניום ,תריסים פלסטיק ותריסים זכוכית. מדידות, הרכבה והתקנה של התריסים נעשות על ידי היצרן. המחירים לתריסים סבירים ביותר.

שירות לקוחות - טלפונים: 03-239393, 054-3917117; דוא"ל - lidiarishon@gmail.com. כתובתנו: ראשון לציון, רח' שמוטקין 26. ברוכים הבאים לכולם!

תפריט האתר